KONST / Litografier / Färglitografi 14424216
nr 1442 4216
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Signerad, numrerad 47/155, daterad 03, vid havet. Färglitografi, bildmått: 30x40, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:50:56
100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr