ART / Oil paintings / Oil painting 13207134

nr 1320 7134

OIL PAINTING

Jean Blaise. Signed. Oil on panel, 26x21,

Jean Blaise, Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm

SEK 500

Monday April 20 2020
at 19:02:20