KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16185423
*
nr 1618 5423
Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:16:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 22:20:06
1
300 kr
6/5 11:31:05
2
Vinnande bud
6/5 12:10:20
1
500 kr
6/5 12:10:20
2
600 kr (Budbetjänt)
6/5 15:44:14
3
800 kr
6/5 15:44:14
2
900 kr (Budbetjänt)
6/5 15:45:10
3
1.000 kr
6/5 15:45:10
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders andrén olja olja på pannå oljemålning oljemålningar skärgård skärgården skärgårdsmotiv vatten
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47
-
2112 Oljemålning
Bali Fristedt, blommande träd. Signerad. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:24
-
5266 Oljemålning
C Borén, Lejon. Signerad. -41. Olja på duk, 28x34 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:17
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1618 5423
Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/4 22:20:06 | 1 | 300 kr |
6/5 11:31:05 | 2 | Vinnande bud |
6/5 12:10:20 | 1 | 500 kr |
6/5 12:10:20 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
6/5 15:44:14 | 3 | 800 kr |
6/5 15:44:14 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
6/5 15:45:10 | 3 | 1.000 kr |
6/5 15:45:10 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders andrén olja olja på pannå oljemålning oljemålningar skärgård skärgården skärgårdsmotiv vatten
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47 -
2112 Oljemålning
Bali Fristedt, blommande träd. Signerad. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:24 -
5266 Oljemålning
C Borén, Lejon. Signerad. -41. Olja på duk, 28x34 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:17