KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11061299
nr 1106 1299
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Blandteknik, Vilhelm Bjerke-Petersen (1909-1957), -34, Monogramsign v. b-p, bladets mått: 42x52, löst blad
Kondition: slitage, skadad, missfärgningar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 maj 2017
kl 20:59:38
400 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen