KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997397
nr 1499 7397
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1944, Tranor. Olja på pannå, 49x71 cm, yttermått inklusive ram: 65x87 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:37:58
500 kr
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström