ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 15054432

nr 1505 4432

MIXED MEDIA

Ellen Pettersen, lösa blad i mapp, 1960s,

Ellen Pettersen, lösa blad i mapp, 1960-tal. Signerad. Längd: 52 cm, djup: 40 cm

800

SEK 100

Monday November 28 2022
at 18:23:29

25/11 17:28:52 1      Vinnande bud