KONST / Litografier / Färglitogrefi 9076019

nr 907 6019

Björn Ekegren

(f. 1955), Sverige

Färglitogrefi, Björn Ekegren (f. 1955), 125/250, signerad, motivet: 33x46

Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 augusti 2014
kl 19:36:12

25/8 13:10:49 1      Vinnande bud

Björn Ekegren

Läs mer om Björn Ekegren