KONST / Litografier / Färglitografi 16958138
nr 1695 8138
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Signerad, numrerad 296/320, Yttersta Tvärgränd. Färglitografi, bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x38
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 april 2025
kl 18:27:50
15/4 15:08:05
100 kr
18/4 20:01:14
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska