ART / Lithographs / Litografisk affisch 16893235
nr 1689 3235
Litografisk affisch
'Joan Miró', Galleri Maeght. No signature. Litografisk affisch, 83x55 cm, outer dimensions including frame: 86x59 cm,
"Joan Miró", Galleri Maeght. Ej signerad. Litografisk affisch, 83x55 cm, yttermått inklusive ram: 86x59 cm
700
SEK 300
Monday Mars 24 2025
at 20:01:50
21/3 08:48:49