ART / Lithographs / Litograph in colors 12198616
nr 1219 8616
Lennart Lannfjäll
(1933-2005), Sverige
Lennart Lannfjäll (1933-2005), Sweden. Strömstare. Signed, numbered 55/120, sheet: 30x21 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Strömstare. Signerad, numrerad 55/120, bladets mått: 30x21 cm
Lennart Lannfjäll, Swedish painter, born 1933, dead 2005 .
SEK 100
Monday November 26 2018
at 18:12:37
22/11 17:50:18
Lennart Lannfjäll
Read more about Lennart Lannfjäll