KONST / Litografier / Färglitografi 16655051
nr 1665 5051
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 99/225. Färglitografi. Bladets mått: 43x29cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:49:37
5/12 23:40:40
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks