KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16191008
nr 1619 1008
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, daterad 72, "Arctic Endeavour Halifax. NS". Akvarell, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:06:50
8/5 20:40:52
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner