ART / Lithographs / Litograph in colors 17188009
nr 1718 8009
LITOGRAPH IN COLORS
Torsten Emanuel Svensson. Signed, 56x42-56x49,
Torsten Emanuel Svensson. Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 56x42-56x49 cm
1000
SEK 700
Monday August 25 2025
at 20:22:22
23/8 17:02:55
LITOGRAPH IN COLORS
nr 1718 8009
LITOGRAPH IN COLORS
| Estimate: | 1000 |
| Sold: | SEK 700 |
Monday August 25 2025 |
| 23/8 17:02:55 | 1 | Vinnande bud |