ART / Oil paintings / Oil painting 13789175

nr 1378 9175

OIL PAINTING

unidentified artist. Signed. Oil on canvas, 84x59, yttermått inklusive ram: 90x66,

Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 84x59, yttermått inklusive ram: 90x66 cm

600

SEK 900

Monday February 15 2021
at 19:20:16