KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 14088347

nr 1408 8347

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Skisser, 12st, Ej signerade, oramade lösa blad. Längd: 70 cm, djup: 50 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:06:02

17/7 08:19:41 1      1.000 kr
18/7 18:04:32 2      Vinnande bud

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg