KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collage 16894442
nr 1689 4442
Håkan Bull
(f. 1953), Sverige
Collage, Signerad, daterad 1987, bladets mått: 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 72x58
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:56:57
24/3 16:42:23