KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 10717434
nr 1071 7434
Teckningar
2 st, Hilda Ekberg, 1800-tal, 60x35 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2016
kl 18:36:53
100 kr
150 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr