ART / Oil paintings / Oil painting 12872351

nr 1287 2351

OIL PAINTING

Alex Sjögren, 1972. Signed. Oil on panel, 18, 5x23, 5cm,

Alex Sjögren, 1972. Signerad. Olja på pannå, 18,5x23,5cm

SEK 100

Monday November 11 2019
at 18:59:19

11/11 17:04:41 1      Vinnande bud