KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17513027

nr 1751 3027

Claire View

(f. 1957), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Signerade, daterade 2018, ansikten, Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x32,37x29

Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.

måndag 15 december 2025
kl 20:11:25

Claire View

Läs mer om Claire View