KONST / Litografier / Färglitografi 15042041
nr 1504 2041
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Signerad, numrerad 192/225. Färglitografi, bildmått: 89x45 cm, yttermått inklusive ram: 118x74 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:15:54
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
4.600 kr
4.800 kr
5.000 kr
5.200 kr
5.400 kr
5.600 kr
21 nov
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely