KONST / Oljemålningar / Miniatyrer 13803075
nr 1380 3075
Miniatyrer
2 st, 1800-tal, Signerade Haydte & M Ray, ram i ben & mässing. Motivet: 8,5x6, yttermått inklusive ram: 15,5x13 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:15:06
800 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Mässing