FURNITURE / Chairs and Stools / Kubbstol 7085189
nr 708 5189
Kubbstol
19th century, senare bemålning, wear.
1800-tal, senare bemålning
Condition: slitage
600
SEK 250
Monday August 8 2011
at 17:11:40
100 kr
200 kr
200 kr