ART / Lithographs / Litograph in colors 14204026
nr 1420 4026
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Catrina B Liljegren. Signed, numbered 195/200. Litograph in colors. Sheet: 38x38, outer dimensions including frame: 46x46 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 195/200. Färglitografi. Bladets mått: 38x38, yttermått inklusive ram: 46x46 cm
Catrina Liljegren, Swedish painter, born 1962.
SEK 250
Monday September 27 2021
at 18:30:46
200 kr