ART / Etchings etc / Color etchings 12983334
nr 1298 3334
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. 'Elementära former'. Mapp med 3 färgetsningar. Signerad 150-upplaga. Haskel 150 -152. Sheet: 52x60 cm,
COLOR ETCHINGS, "Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad 150-upplaga. Haskel 150 -152. Bladets mått: 52x60 cm
3000
SEK 2000
Monday December 16 2019
at 20:52:01
11/12 22:27:05
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander