KONST / Litografier / Färglitografi 12555418
nr 1255 5418
Lennart Mörk
(1932-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/200, daterad -81, ca 37x51 cm
Lennart Mörk, svensk målare född i Falköping 1932, död 2007.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:02:11
20/5 11:53:09
Lennart Mörk
Läs mer om Lennart Mörk