KONST / Litografier / Färglitografi 13431099
nr 1343 1099
Färglitografi
Mats Åkerman. Signerad, numrerad 198/200, daterad 2009, bladets mått: 64x69cm, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:43:56
500 kr
700 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm