KONST / Litografier / Färglitografi 15903421
nr 1590 3421
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:06:37
15/1 09:20:13
100 kr
15/1 19:00:54
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg