KONST / Litografier / Färglitografi 15528049
nr 1552 8049
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
5 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 112x78 cm
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:26:19
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Margareta Sjödin
Läs mer om Margareta Sjödin