KONST / Oljemålningar / Målningar 8052041

nr 805 2041

Målningar

2 st, på plåt för väggmontering, Religösa motiv, 66 x 34

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 28 januari 2013
kl 18:39:43

  • Klassiska