KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16793130
nr 1679 3130
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Tupp & hönor i vinterlandskap. Signerad, Olja på duk, 79x68 cm, yttermått inklusive ram: 90x79 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:16:41
17/2 12:24:50