KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13568620

nr 1356 8620

Sven Rydén

(f. 1925), Sverige

Tusch, Signerad, daterad -76, Katarinaberget. Motivet: 27x34 cm

Sven Rydén, född 1925 i Bollnäs, svensk tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 18:18:54

23/10 16:07:21 1      200 kr
26/10 17:14:26 2      Vinnande bud

Sven Rydén

Läs mer om Sven Rydén