ART / Lithographs / Wood engraving 11898315
nr 1189 8315
WOOD ENGRAVING
Svenolov Ehrén (1927-2004), från Kornhamnstorg. Signed, dated -80. Numrerad 276/360. Löst blad, sheet: 46x65 cm,
Svenolov Ehrén (1927-2004), från Kornhamnstorg. Signerad, daterad -80. Numrerad 276/360. Löst blad, bladets mått: 46x65 cm
1200
SEK 800
Monday June 11 2018
at 18:17:30
10/6 21:53:06