KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16815253
nr 1681 5253
Alexander Langlet
(1870-1953), Sverige
Oljemålning, Hästar på bete, Monogramsignerad. Olja på pannå, 16x24 cm, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:29:45
20/2 20:58:04
Alexander Langlet
Läs mer om Alexander Langlet