KONST / Litografier / Färglitografi 13925236
nr 1392 5236
Jean Piaubert
(1900-2002), Frankrike
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 45/90. Motivet: 35x59cm, yttermått inklusive ram: 55x78cm
Jean Piaubert, fransk målare född 1900, död 2002.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:28:30
150 kr
250 kr