KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13766576
nr 1376 6576
Oidentifierad konstnär. Stilleben med stop & pipa, ej signerad. Olja på duk, 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 56x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:38:31
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr