MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597091
*
nr 859 7091
Stolar
1 par, 1950-tal, snörmakerier
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:56:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 16:16:30
1
Vinnande bud
11/11 17:51:57
2
150 kr
11/11 20:23:19
1
justering av budtak
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar snörmakerier stol stolar
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:42
-
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:56
-
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:54
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7091
Stolar
1 par, 1950-tal, snörmakerier
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 16:16:30 | 1 | Vinnande bud |
| 11/11 17:51:57 | 2 | 150 kr |
| 11/11 20:23:19 | 1 | justering av budtak |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar snörmakerier stol stolar
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:42 -
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:56 -
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:54



