KONST / Litografier / Litografi 8761098
nr 876 1098
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Olle Bonniér (f. 1925), "1950 års tema" signerad 88/175, 59x59 oramad
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:53:57
500 kr
700 kr
17 feb
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér