ART / Lithographs / Watercolour 14488018
nr 1448 8018
WATERCOLOUR
+ litografi + etchings, four parts, Francois Debert, oramade lösa blad, sheet: 25x32 - 20x38, watercolour,
+ litografi + etsningar, 4 delar, Francois Debert, oramade lösa blad, bladets mått: 25x32 - 20x38, akvarell. Signerad
SEK 100
Monday February 14 2022
at 19:55:51
14/2 19:07:48