KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14908052

nr 1490 8052

Blandteknik

Einar Nilsson, "Rop och viskningar". Signerad, blandteknik, bm19x13 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 september 2022
kl 20:13:37

12/9 22:09:41 1      100 kr
19/9 19:59:51 2      Vinnande bud