MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9805236
nr 980 5236
Fåtölj
30-tal, Skinn
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 september 2015
kl 18:38:17
11/9 07:42:03
1.600 kr
14/9 06:07:51