KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197440
nr 1619 7440
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1961, "Giersdalen, Norge". Olja på pannå, 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:14:22
13/5 18:36:54