KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5486147
*
nr 548 6147
Pastell
A. Mellgren -51, Orre, 39x44
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 oktober 2008
kl 17:07:23
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller djurmotiv färgkrita fågelmotiv orre pastell vattenfärg
-
6579 Färgkrita
Oidentifierad konstnär. Signerad, mops, yttermått ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:42
-
4454 Pastell
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, da..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:07
-
6007 Pastell
Hundporträtt, Vorsteh, "Nick". Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:57
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:40
*
Pastell
nr 548 6147
Pastell
A. Mellgren -51, Orre, 39x44
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 oktober 2008 |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller djurmotiv färgkrita fågelmotiv orre pastell vattenfärg
-
6579 Färgkrita
Oidentifierad konstnär. Signerad, mops, yttermått ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:42 -
4454 Pastell
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, da..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:07 -
6007 Pastell
Hundporträtt, Vorsteh, "Nick". Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:57
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:40



