KONST / Litografier / Offsettryck 12969274
nr 1296 9274
Sture Valentin Nilsson
(1924-1990), Sverige
Offsettryck, Signerad, numrerad 134/180, daterad -84, Strindberg. Bladets mått: 62x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:54:27
100 kr
200 kr
Sture Valentin Nilsson
Läs mer om Sture Valentin Nilsson