ÖVRIGT / Diverse / Teak 5064082

nr 506 4082

Teak

3 del, 1950-tal, bricka Johnny Mattsson (1906-1970), 2 x skål teak Sandkvist Vemdalen, Sverige 1950-tal, signerad: ”SS”, en med etikett: Sandkvist VEMDALEN, största längd 45 cm

måndag 28 januari 2008
kl 16:43:33

  • 28 jan

TEMA H55 och 50-tal

På H55, Helsingborgsutställnin

Läs mer om TEMA H55 och 50-tal