KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14204058
nr 1420 4058
Antoni Clavé
(1913-2005)
Carborundumetsning, Antoni Clavé (1913-2005), komposition. Signerad, numrerad 40/40, bladets mått: 76x57, yttermått inklusive ram: 93x73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:11:34
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)