ART / Sculptures and works of art / Sculpture 16066413

nr 1606 6413

SCULPTURE

Panter. Height: 78 cm, wear, damages.

Panter. Höjd: 78 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1000

Monday Mars 18 2024
at 18:04:12