ART / Etchings etc / Fashion plate 5977054

nr 597 7054

FASHION PLATE

signerad M. Annok, 1950s, kvinna med paraply, ca 36 x 17 cm (52 x 30 cm med ram) .

signerad M. Annok, 1950-tal, kvinna med paraply, ca 36 x 17 cm (52 x 30 cm med ram)

300

SEK 1200

Monday August 31 2009
at 19:38:30

  • Aug 31

TEMA Vintage

Mode, Märthaskolan och vackra textilier

"Märt ...

Read more about TEMA Vintage