ART / Lithographs / Litograph in colors 15207236
nr 1520 7236
LITOGRAPH IN COLORS
Ira, Komposition med flygplan. Signed, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Sheet: 44x31 cm,
Ira, Komposition med flygplan. Signerad, färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bladets mått: 44x31 cm
600
SEK 150
Monday February 6 2023
at 20:41:59
3/2 13:20:23
100 kr
4/2 09:07:35