KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12702258

nr 1270 2258

Gouache

Dietrich Fischer-Dieskau, figurer, monogramsignerad, bladets mått: 43x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:40:37

22/8 08:40:59 1      200 kr
24/8 10:57:25 2      Vinnande bud

Gouache