ART / Lithographs / Litograph in colors 8748197
nr 874 8197
LITOGRAPH IN COLORS
Henry de Waroquier, 107/240, sheet: 38x57,
Henry de Waroquier, 107/240, bladets mått: 38x57
SEK 100
Monday February 10 2014
at 20:56:04
7/2 13:01:31